O mně

Jsem Adam Bartonec a mým cílem je udělat pro Vás svět financí přehlednější a přístupnější, pro realizaci Vašich finančních plánů. Již mnoho let se pohybuji ve světě financí, jako finanční poradce. Na základě mých zkušeností a Vašich požadavků, navrhnu vhodná řešení a produkty, které odpovídají tomu, co potřebujete právě Vy osobně. Společně tak můžeme sestavit vhodný finanční plán pro Vaši hypotéku, investici, nebo třeba pojištění.

Finance nemusí znamenat jenom placení účtů.

Touto cestou chci nejen nabídnout příslovečnou pomocnou ruku do světa financí a finančního plánování, ale rovněž pozvednout znalosti na poli finanční gramotnosti a povědomí o ní. Nebojte se zeptat, rád poradím a pomůžu. Také můžete nahlédnout do článků na mém blogu, které jsem pro Vás připravil.

Můj tým

Nejsem na to sám. Aby mohl být udržen nastavený vysoký standard a kvalita služeb finančního plánování pro stávající i nové klienty, pomáhá mi tým zkušených lidí. Což nám umožňuje se věnovat všem jednotlivě a podle jejich potřeb jak požadují.

Kancelář

Jsem z Karviné, ale působím v Ostravě a okolí. Setkat se můžeme neformálně kdekoliv, pokud je Vám však příjemnější formální setkání, můžeme tak učinit v kanceláři. Oficiální kancelář se nachází v Orlové u nemocnice Kraviná-Ráj na ulici Školní čp. 860, s možností parkování v bezprostřední blízkosti.

Smart4Life

Své zkušenosti a služby jsem přímo promítl i do firmy Smart4Life (http://www.smartforlife.cz), jejíž prioritou jsou preference klienta v oblasti výstavby zbrusu nového rodinného domu nebo rekonstrukci stávajícího bydlení, ať už se jedná o dům, chatu či byt. A to včetně veškerého finančního i právního servisu.