O mně

Kdo jsem?

Jsem Adam Bartonec a mým cílem je udělat pro Vás svět financí přehlednější a přístupnější, pro realizaci Vašich finančních plánů. Již mnoho let se pohybuji ve světě financí, jako finanční poradce. Na základě mých zkušeností a Vašich požadavků, navrhnu vhodná řešení a produkty, které odpovídají tomu, co potřebujete právě Vy osobně. Společně tak můžeme sestavit vhodný finanční plán pro Vaši hypotéku, investici, nebo třeba pojištění.

Finance nemusí znamenat jenom placení účtů.

Touto cestou chci nejen nabídnout příslovečnou pomocnou ruku do světa financí a finančního plánování, ale rovněž pozvednout znalosti na poli finanční gramotnosti a povědomí o ní. Nebojte se zeptat, rád poradím a pomůžu. Také můžete nahlédnout do článků na mém blogu, které jsem pro Vás připravil.

0 let
Zkušeností a praxe
0 +
Spokojených klientů
0 tis.
Průměrně ušetřeno klientovi
adam_bartonec_small.png

Jak pracuji

Čtyři snadné kroky ke spolupráci.

Poradenství je založeno na vzájemné důvěře. Nejprve musím zjistit jak to s financemi máte. Budu Vás poslouchat a ptát se. Díky tomu můžeme nastavit ideální finanční plán. Na základě zkušeností a znalostí dokážu předvídat co se Vám může stát po finanční stránce a připravit Vás na tuto situaci. Jsem poradce, nikoliv prodejce a tak produkty jsou vždy vybrány na základě Vašich potřeb, nikoliv mé provize, která je stále stejná. Ani mě nevlastní žádná banka či pojišťovna. Proto jsou mé rady vždy zcela objektivní.

Analýza Vašich možností a cílů

Podíváme se na Vaši finanční situaci a přání, která si chcete splnit v oblasti spoření, bydlení nebo penze.

Schválíme si finanční plán

Navrhnu finanční plán a nejvhodnější produkty z oblasti pojištění, investic nebo úvěrů, které povedou ke splnění cílů.

Pravidelný servis

Na mě, svého poradce se můžete kdykoli obracet s žádostí o radu nebo pomoc. Pomůžu se všemi oblastmi osobních financí.

Celoživotní poradenství

Zhruba jednou za dva roky nebo podle potřeby zkontrolujeme, co se u Vás změnilo, a novým možnostem a cílům přizpůsobíme finanční plán.

Můj tým profesionálů

Nejsem na to sám.

Abychom mohli udržer vysoko nastavený standard a kvalitu služeb finančního plánování pro stávající i nové klienty, tvořme tým zkušených lidí. Což nám umožňuje se věnovat každému klientovi s péčí a časem jaký vyžaduje péče o jeho potřeby.

Každý člen týmu podléhá pečlivému výběru a je kladen důraz na jeho vzdělání. Musí splňovat přísná etická a odborná kritéria. Jsme Váš tým v každé životní situace ve světe financí. Ať kupujete byt, zakládáte rodinu nebo Vás potkal úraz. Nejste na to sami.

Adam Bartonec

Finanční plánování

Sára Thanheiserova

Finanční koncipientka

Zuzana Frömelová

Finanční koncipientka

Nikol Sroková

Finanční plánování

Pobočka

Jsme tady pro Vás.

Naše pobočka Partners Market je tady pro Vás a otevřená každý všední den. Setkat se můžeme neformálně kdekoliv, pokud je Vám však příjemnější formální setkání, můžeme tak učinit právě zde. Konzultace je zdarma a bez závazků.

Příjemné prostředí v centru Bohumína na ulici Studentská čp. 182. Přijďte na kávu a dostane se Vám komplexního poradenství ve světě finanční a exkluzivních produktů z celého finančního trhu.

Na tomto místě zlepšujeme finanční gramotnost občanů a zajištění jejich cílů a možností v oblastí financí.

Partners Market

Pobočku jsme slavnostně otevřeli v květnu 2023 a kromě zástupců Partners jsme pozvali především Vás, naše klienty. Společně jsme tak mohli oslavit tento významný krok na poli finančního plánování. Zároveň tak i rozšířit nejen pole působnosti, ale i kvalitu a rozsah služeb poskytovaných našim klientům. A to ať již stávajícím tak i těm budoucím.

Přejít nahoru