Peníze na cokoliv

Spotřebitelský úvěr (velmi zřídka též maloobchodní úvěr) je jeden z úvěrů určený pro jednotlivce – spotřebitele na nepodnikatelské účely, typicky nákup (spotřebního zboží, automobilu, vybavení domácnosti a podobně; pro nemovitosti nebo kapitál na podnikání se většinou používají jiné, pro to určené úvěry nebo hypotéky).

Mohu Vám pomoct s financováním Vašich spotřebitelských záměrů nebo pomoct revidovat ty již stávající. Neváhejte mě kontaktovat. Sestavíme společně finanční plán, pro Váš klidný a spokojený život.

Úvěrová kalkulačka

Orientační online kalkulačka

Nezapomeňte, že kalkulačka je pouze orientační a výsledné částky a podmínky ovlivňuje několik faktorů, které se dozvíte na schůzce.

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.
Jméno a příjmení
Délka doby splácení ovlivňuje výši měsíční splátky.
Automobil, vybavení domácnosti, mobilní telefon, notebook..

Porovnejme to společně

Spolupracujeme s více jak 50 finančními institucemi. Spotřebitelský úvěr je nejběžnější forma pro získání finančních prostředků jednotlivce.

Po vyplnění a odeslání formuláře porovnáme nabídky všech hypotečních bank a brzy se s Vámi spojíme a společně vybereme nejlepší nabídku.

Odesláním formuláře úvěrové kalkulačky souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle GDPR. Před odesláním zkontrolujte správnost Vámi uvedených údajů.

Mějte peníze pod kontrolou

Finanční plán je základ

V ČR je na více než 70% věřitelů uvalena exekuce. V MSK je to průměrně 6 exekucí na osobu. Nejčastější příčinou je neschopnost splácet své finanční závazky, přičemž v mnoha případech tomu lze snadno předcházet. Mějte své finance pod kontrolou.

Jste si jistí, že i přes veškerou svou snahu a píli máte svoje finance skutečně podchycené? Opravdu znáte všechny možnosti, které se vám ve světě financí nabízejí?

Přejít nahoru