Pojištění a povinné ručení

Pojištění

Pocit finančního bezpečí

Předejděme společně negativním jevům nečekaných událostí vhodným pojištěním Vašeho zdraví, majetku atd. Zajištění příjmů je základním kamenem každého zdravého portfolia klienta. Správně vybrané pojištění Vám zajistí dostatek příjmů v době nečekaných událostí, jako je pracovní neschopnost, nehoda či poškození majetku. Vždy jde o nemalé výdaje a přiznejme si, kdo má vždy k dispozici desítky ne-li stovky tisíc na pokrytí výdajů. Zákon schválnosti i praví, že to přijde, když to nejméně čekáme. Nenechme se tak zaskočit !

Správné pojištění, neznamená levné pojištění. Správné pojištění je takové, které odpovídá Vašim potřebám jak po stránce smluvní tak po stránce jištění. Tedy dostatečných financí, které pokryjí Vaše výdaje v době nečekaných událostí, pokud nastanou.

Samozřejmě mohu Vám najít to nejlevnější pojištění. Mnohem raději Vám však nabídnu takové pojištění kde odpovídá standardnímu poměru cena/výkon. Díky spolupráci s desítkami institucemi na trhu jsme schopni sjednat pojištění takřka na cokoliv, dle Vašich požadavků. Zjistíme možnosti, uzavřeme smlouvu, zašleme patřičné informace. Vše pro Vás, Vaše bezpečí a pohodlí.

Životní pojišení

Úraz, hospitalizace, léčba, pracovní neschopnost nebo trvalé následky. To vše může výrazně ovlivnit Váš život a příjem. Buďte připraveni a nenechte se zaskočit.

Pojištění majetku

Majetek je často nejcennější aktivum, které máme. Ať je to bydlení, automobil nebo samotná domácnost. Vždy jde o nemalé částky. Je vhodné je pojistit.

Pojištění vozidel

Povinné ručení je tu pro každého majitele automobilu nebo motocyklu. Dobré povinné ručení nebo havarijní pojištění dokáže dělat zázraky. Myslete na to a buďte v bezpečí.

Zajistíme pro Vás pojistky na celé spektrum životních potřeb i majetku a to na základě Vašich potřeb a možností. Zajišťujeme pro Vás kompletní servis.

Pojištění majetku

Životní pojištění

Neživotní pojištění

Úrazové pojištění

Pojištění domácnosti

Pojištění odpovědnosti

Povinné ručení

Cestovní pojištění

Havarijní pojištění

Přejít nahoru